Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
<<<

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА НА ІПОТЕКУ


Статтею 166 Податкового кодексу України (далі – ПК України) передбачено право платника податку на податкову знижку. Однією із витрат, дозволених до включення до податкової знижки - є частина суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до статті 175 цього Кодексу.

Варто звернути увагу, що при оформленні іпотечного кредиту в іноземній валюті, платник також має право претендувати на відшкодування частини процентів за позикою. Нараховані відсотки у валюті в такому випадку перераховуються у гривню за офіційним курсом НБУ, що діяв на момент їх нарахування.

Право на податкову знижку у платника виникає у разі, якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений як основне місце проживання, із зазначенням в паспорті цього місця як місця реєстрації.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua