Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve

ФОТОВИСТАВКА «ПОЛІССЯ. ТРАНСФОРМАЦІЯ ОБРАЗУ»

Автор ідеї: Андрій Котлярчук
Співорганізатори: Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник за підтримки Державне агентство України з управління зоною відчуження (6 грудня 2019 року).
Частина світлин знімалась відразу на скло великого формату 30х40 см або плівку 18х24 см.
Це вже не перший спільний екоартпроект Чорнобильського заповідника та фотомитців, присвячений Українському Поліссю.
Фотовиставка, яку ми презентуємо, представляє роботи дев’ятьох авторів, які за допомогою художніх світлин, зроблених за останні п’ять років, показують цілісне обличчя древнього краю: природа, люди, архітектура. Тут нема випадкових знімків. За кожною роботою стоїть багаторічний досвід митця та багаточасова праця. Більшість з них – неповторні, створені за допомогою авторських технік амбротипу, оротону, срібно-желатинового друку.
Однак технічна складова проекту «Полісся. Трансформація образу» – це лише форма, хоч і унікальна, подання творчих робіт. Їх цінність – у неймовірному естетичному й пізнавальному наповненні. І це не зможе залишити відвідувачів фотовиставки байдужими, які побачать сучасне обличчя древлянської землі, куди входить і територія Чорнобильського заповідника, очима талановитих фотомитців.


Команда фотографів - авторів робіт:
Олексій Єфременко,
Юрій Шелест,
Павлючєнков Олег,
Андрій Жуков,
Петро Погодін,
Познанський Сергій ,
Павло Романов,
Юрій Санін,
Андрій Котлярчук,
Денис Копилов
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua