Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища пропонуємо майстер-клас

"Прикрасимо довкілля разом!"

 

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища.

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробімо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи для збереження природи навколо себе. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

А ми пропонуємо створити незвичайне місце у вашому квітнику висадивши квітучі рослини. Для цього продумайте, яку композицію хочете створити і які квіти для цього будете використовувати, враховуючи висоту та кольори рослин.

До вашої уваги міні-композиція з квітів: покрокове створення.

Для роботи необхідні: робочі інструменти: лопата і граблі; саджанці рослин.

Для висадки рослин у відкритий грунт перш за все, необхідно підготувати грунт на вибраній вами ділянці квітника - добре його скопати і розрівняти граблями, по можливості удобрити і, за необхідності, дещо зволожити.

Далі варто зробити заглиблення під розмір коріння і рясно налити в них води - коріння саджанців повинні буквально потопати в рідині із землі та води, висадити підготовлені саджанці із стаканчиків у грунт, формуючи необхідну нам композицію.

Зверху висаджені рослини присипати сухою землею і добре утрамбувати. При бажанні, рослини можна полити добривами. Перший час після висадки рослин в грунт необхідно організувати рясний полив.

Завтра наше довкілля буде таким, яким ми створимо його сьогодні. Тому прикрасьте територію біля свого будинку, зробіть своє життя красивішим!


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua