Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
Майстер - клас «Квітуче деревце»

Кожний намагається якнайкраще прибрати свою оселю. Тому, ми підготували новий майстер-клас на тему «Квітуче деревце» і сьогодні навчимося швидко і без зайвих витрат робити красиві і ніжні квітучі гілочки з гофрованого паперу. Таке квітуче деревце - це прекрасні дрібні квіточки на гілочці, які чудово виглядають та з допомогою якої можна прикрасити інтер'єр будинку. Зробити гілочку з квітами із гофрованого паперу своїми руками, насправді, дуже просто. Поєднавши декілька гілочок дуже просто зробити невелике деревце!

 

 

Матеріали для виготовлення гілочки вишні з паперу:

 

 

 

Спочатку з білого гофрованого паперу вирізаємо прямокутники (заготовки для квітів) розміром 2,5х3 см. Для однієї квіточки необхідно п'ять таких заготовок так як квітка складається з п'яти пелюсток, кількість квіточок на одній гілочці можна робити на ваш розсуд. Потім із заготовок квітів ножицями вирізаємо форму пелюстки. Розтягуємо пелюстки у верхній частині. Із червоного гофрованого паперу вирізаємо маленькі смужки для серединки квіточки. До серединки квітки приклеюємо по черзі пелюстки. Розправляємо пелюстки. Квіточка готова, робимо таким чином ще стільки квіточок, скільки ви вважаєте за потрібне для прикрашення гілочки. Із зеленого гофрованого паперу вирізаємо листочки.

 

 

Далі приймаємось до збірки гілочки, поступово закріплюючи клеєм на гілочці листочки та інші квіточки.

 

 

Наша квітуча гілочка готова!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер-клас «Веселе пташеня»


Для виготовлення композиції вам знадобиться: різнокольоровий картон, жовте і біле пальмове волокно «Сизаль», клей, ножиці.

 

 

 

Із білого картону А4 вирізаємо форму яйця.

Далі із жовтого та білого сизалю робимо кульки та приклеюємо до нашого яйця.

 

 

 

Із кольорового картону вирізаємо очі, дзьобик, крильця та ніжки і приклеюємо до нашого яйця.

 

Наша композиція готова!

 

 


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua