Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
СЕМІНАР «ДОВКІЛЛЯ І ВІЙНА» ВІДБУВСЯ
В Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі при Міндовкілля відбувся відкритий семінар «Довкілля і війна» в рамках реалізації проекту ГЕФ-ЮНЕП «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіття у Чорнобильській зоні відчуження».
Понад 70 учасників (як онлайн, так і офлайн) взяли участь у заході, організованому при підтримці Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство України з управління зоною відчуження, Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник, та участі представників установ природно заповідного фонду України, громадських організацій і екоактивістів.
З вітальним словом до учасників семінару звернулись перший заступник Голови ДАЗВ Андрій Тимчук ідиректор ЧРЕБЗ Олександр Галущенко.
Виступаючі фахівці та коментатори детально і всебічно обговорили наслідки окупації об’єктів природно-заповідного фонду України, специфіку роботи установ ПЗФ під час воєнного стану, відновлення їх повноцінної діяльності на деокупованих територіях, вплив бойових дій на природні комплекси, оцінку ушкоджень біорізноманіття тощо.
Захід минув у цікавій і конструктивній атмосфері.
Крім винесеної важливої інформації, яка ще чекає свого узагальнення, всі учасники були сповнені надії на Перемогу та мир, які дозволять повноцінно відновити території природно-заповідного фонду України.

 


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua