Головна Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Меморандум про співпрацю з ГО «ВАГА» 2020-11-27 10:28:44

На днях Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник уклав Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація»
facebook.com/aerogeodesy.assn
Керівники обох структур Олександр Галущенко та Андрій Галайда обговорили перспективні напрями співпраці в області моніторингу навколишнього природного середовища Заповідника, спостереження за його екосистемами, лісовими угіддями, водними ресурсами за допомогою сучасних аеро-геодезичних технологій.
Також на зустрічі йшлося про можливості застосування цих технологій, які при мінімальних часових ресурсах можуть дозволити дистанційно здійснювати моніторинг великих масивів територій, відстежувати негативні зміни і запобігати несанкціонованому впливу на екосистеми зони відчуження – відслідковувати браконьєрів чи незаконну вирубку дерев.
Сторони висловили намір вести спільну діяльність задля збереження території та екосистем Чорнобильського заповідника в природному стані.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua