Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve

ПОЛІССЯ – ДИКА ПРИРОДА БЕЗ КОРДОНІВ


Чорнобильський радіаційно-екологічний заповідник бере активну участь у координації волонтерських груп "Хранителі Полісся", створених в рамках міжнародного проекту «ПОЛІССЯ – ДИКА ПРИРОДА БЕЗ КОРДОНІВ: ЗАХИСТ ОДНОГО ІЗ НАЙБІЛЬШИХ РЕГІОНІВ ДИКОЇ ПРИРОДИ».

Консорціум організацій та дослідницьких інституцій з п’яти країн спільно працює над збереженням поліської природи як одного з останніх куточків дикої природи в Європі. Місія проєкту – відновити один із найбільших у Європі районів дикої природи: розвиток дикої природи України зі збереженням первинних середовищ. Полісся – природний ландшафт у серці Східної Європи. Величезні ліси, болота, заплави, озера та річки – це Полісся. Група природоохоронних організацій працює разом для збереження цього унікального ландшафту.

Цей проєкт є частиною Програми захисту природних ландшафтів (Endangered Landscapes Programme), що перебувають під загрозою зникнення, і фінансується з коштів благодійного фонду Лісбет Раусинг і Пітера Болдуіна «Аркадія». Проєкт координується Франкфуртським зоологічним товариством і реалізується у співпраці з Українським товариством охорони птахів, APB-BirdLife Belarus і Британським орнітологічним фондом.


Партнери проєкту:
Українське товариство охорони птахів
AПБ-BirdLife Білорусь
Британський орнітологічний фонд
Франкфуртське зоологічне товариство
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua