Головна Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
ЗАПРОШУЄМО ДО КРУГЛОГО СТОЛУ 2021-04-16 10:55:10

ЗАПРОШУЄМО ДО КРУГЛОГО СТОЛУ
Екопроєктів не буває забагато, особливо коли вони впроваджуються разом з нашими однодумцями, багато в чому колегами і партнерами.
До 35-их роковин аварії на ЧАЕС Чорнобильський заповідник бере участь в екопроєкті «Чорнобиль – простір відродження» спільно з Київським державним будинком художньої та технічної творчості, при сприянні Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міськради (Київської міської держадмінстрації) та за підтримки ГЕФ/ЮНЕП (Глобальний екологічний фонд через Програму ООН з навколишнього природного середовища).
Основний захід в рамках цього проєкту – круглий стіл «Взаємодія людини з природою: із зони відчуження – в зону відродження».
До круглого столу, що відбудеться 20 квітня (частково – в онлайн-форматі, частково – в Іванківському офісі Чорнобильського заповідника), запрошуємо педагогічних працівників, методистів, класних керівників, керівників гуртків дослідницько-експериментального спрямування.
Програма екопроєкту:
https://kdbhtt.com.ua/chornobyl-prostir-vidrodzhennya/
@Київський державний будинок художної та технічної творчості

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua