Тому вкотре застерігаємо: будьте обережні, пильні й відповідальні!
Окрім того, застерігаємо, що лісосмуги, ліси та поля можуть бути заміновані або містити вибухонебезпечні предмети! Закликаємо обмежити відвідування місцевостей, які не були розміновані підрозділами ДСНС!
Пам’ятайте: за порушення Правил пожежної безпеки в лісах України передбачена не тільки адміністративна, а, в деяких випадках, і кримінальна відповідальність.
У разі виявлення пожежі негайно телефонуйте